NN п-п.

Прізвище,

ім’я та по батькові

Назва навчального закладу, який закінчив

Спеціальність учителя за одержаною освітою

Загальний стаж педаго-гічної роботи

1.

Кихней Надія Іванівна

Глухівський ДПІ, 1977

Педагогіка і методика початкового навчання

35

2.

Волинець Валентина Миколаївна

Ніжинський ДПІ, 1971

Фізика

43

3.

Даценко Марія Григорівна

Глухівський ДПІ, 1982

Педагогіка і методика початкового навчання

33

4.

Кролевецька Тетяна Володимирівна .

Сумський ДПІ, 1985

Російська мова та література

30

5.

Леонова Наталія Миколаївна

Полтавський ДПІ, 1979

Українська мова і література

36

6.

Пупловська Оксана Іванівна

Глухівський ДПУ, 1998

Початкове навчання та українська мова і література

17

7.

Смагіна Інна Михайлівна

Сумський ДПІ, 1981

Українська мова і література

34

8.

Воробей Тетяна Миколаївна

Сумський ДПІ, 2001

Українська мова і література

15

9.

Кролевецька Ірина Володимирівна

Глухівський ДПІ, 2003

Українська мова і література

11

10.

Клименко Ольга Миколаївна

Глухівський ДПІ, 2004

Українська мова і література

11

11.

Гаврилюк Алла Михайлівна

Ніжинський ДПІ,1985

Сумський ДПІ,1995

Російська мова та література

Українська мова та література

31

12.

Сурай Людмила Миколаївна

Сумський ДПІ, 1979

Російська мова та література

36

13.

Антоненко Марія Іванівна

Сумський ДПІ, 1989

Англійська та німецька мови

26

14.

Шевченко Юлія Анатоліївна

Глухівський ДПУ, 2007

Початкове навчання та англійська мова

8

15.

Волинець Тетяна Миколаївна

Сумський ДПІ, 1994, 2003

Математика та фізика

Математика та інформатика

21

16.

Багнюк Галина Вікторівна

Сумський ДПІ, 1994

Фізика та інформатика

21

17.

Голубовський Дмитро Миколайович

Глухівський ДПУ, 2008

Трудове навчання, інформатика, ОБЖД, креслення

8

18.

Кихней Андрій Олександрович

Глухівський НПУ, 2010, 2013

Трудове навчання, інформатика, ОБЖД, креслення, фізика

10

19.

Сурело Сергій Павлович

Сумський ДПІ, 1992

Історія і педагогіка

23

20.

Жутова Тетяна Анатоліївна

Тернопільський ДПУ, 2000

Географія та економіка

26

21.

Заблоцька Лариса Миколаївна

Сумський ДПІ. 1992

Географія та біологія

23

22.

Волинець Василь Степанович

Ніжинський ДПІ, 1971

Фізика

41

23.

Ворфоломеєва Ірина Олексіївна

Харківський ДПІ, 1979

Хімія, біологія

36

24.

Ковтун Валерій Анатолійович

Сумський ДПІ, 1990

Фізичне виховання

31

25.

Кролевецький Анатолій

Олександрович

Челябінський ДПІ, 1996

Фізичне виховання

29

26.

Цегельська Віра Михайлівна

Сумський ДПІ, 1987

Музика

28

27.

Король Олег Миколайович

Глухівський ДПІ, 1996

Фізика, трудове навчання

19

28.

Фастовець Олена Костянтинівна

Вітебський технікум, 1988

Технологія швейного виробництва

28

29.

Помазан Алла Вікторівна

Глухівський ДПІ, 1991

Педагогіка і методика початкового навчання

26

30.

Рябуха Вален­тина Леонідівна

Глухівсь­кий ДПІ, 1984

Педагогіка і ме­тодика початко­вого навчання

37

31.

Ліфіренко Віра Олександрівна.

Глухівсь­кий ДПІ,1988

Педагогіка і ме­тодика початко­вого навчання

34

32.

Вареник Антоніна Іванівна

Глухівський ДПІ, 1985

Педагогіка і методика початкового навчання

37

33.

Орєхова Світлана Микитівна

Тернопільський ДПІ, 1983

Педагогіка і методика початкового навчання

32

34.

Морозова Ірина Миколаївна

Глухівський ДПІ, 2001

Початкове навчання та біологія

13

35.

Молчанова Любов Миколаївна

Глухівський ДПІ, 1980

Педагогіка і методика початкового навчання

35

36.

Неселевська Віра Василівна

Глухівський ДПІ, 1988

Педагогіка і методика початкового навчання

34

37.

Горбовцова Олена Володимирівна

Глухівський ДПІ, 1995

Початкове навчання

25

38.

Сердюк Валентина Миколаївна

Глухівський ДПІ, 2007

Практичний психолог

8

39.

Іванова Наталія Миколаївна

Сумський ДПУ

Практичний психолог, вчитель історії

40.

Пінчук Людмила Вікторівна

Глухівський ДПУ, 2005

Трудове навчання, інформатика, ОБЖД, креслення

6

41.

Майборода Володимир Петрович

Глухівський ДПУ, 2005

Педагогіка і методика початкового навчання

10

42.

Михайлова Ірина Леонідівна

Київський НПУ, 2012

Правознавство

2

43.

Бура Марина Миколаївна

Глухівський НПУ, 2014

Англійська мова, зарубіжна література

1

44.

Кролевецька Інна Володимирівна

Глухівський НПУ, 2014

Дошкільна освіта

45.

Дорошенко Олена Миколаївна

Сумський ДПУ, 2015

Початкова освіта

46.

Сичевська Ірина Миколаївна

Глухівський ДПІ, 1998

Педагогіка і методика початкового навчання

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi